DSC6083CE2A-032K000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC6083CE2A-032K000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC6083CE2A-032K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6083CE2A-032K000
Tau Wae DSC6083CE2A-032K000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4644 pcs Pepa Raraunga DSC6083CE2A-032K000.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC60XX
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 32kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 32kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 1.2mA (Typ)