DSC6001CI2A-032.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6001CI2A-032.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC6001CI2A-032.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 32.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC6001CI2A-032.0000.pdf2.DSC6001CI2A-032.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC6001CI2A-032.0000
Tau Wae DSC6001CI2A-032.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 32.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81351 pcs Pepa Raraunga 1.DSC6001CI2A-032.0000.pdf2.DSC6001CI2A-032.0000.pdf
Tuhinga o mua 1.71 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC60XX
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 32MHz Whakaahuatanga Taipitopito 32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.3mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 12µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC6001CI2A-032.0000T
DSC6001CI2A-032.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 32.0000MHZ CMOS SMD