DSC2230FI2-C0004
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC2230FI2-C0004
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT
Ngā Rauemi: DSC2230FI2-C0004.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC2230FI2-C0004
Tau Wae DSC2230FI2-C0004 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga DSC2230FI2-C0004.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC2230
Packaging Tube Paa / Case 14-SMD, No Lead
Whakaputa LVDS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Teitei 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Tautanga - Mahi 2 -
Tautanga - Whakaputa 1 148.35MHz, 148.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 23mA