DSC2033FI2-F0032T
Hua Hua
Tau Wae: DSC2033FI2-F0032T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR 3.0V -40C-85C 25
Ngā Rauemi: DSC2033FI2-F0032T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC2033FI2-F0032T
Tau Wae DSC2033FI2-F0032T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR 3.0V -40C-85C 25 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4428 pcs Pepa Raraunga DSC2033FI2-F0032T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC2033
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SMD, No Lead
Whakaputa LVDS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Teitei 0.037" (0.95mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Maha - Te putanga 4 -
Tautanga - Mahi 3 - Tautanga - Mahi 2 30MHz, 60MHz, 80MHz, 100MHz, 120MHz, 160MHz, 180MHz, 200MHz
Tautanga - Whakaputa 1 10MHz, 30MHz, 50MHz, 80MHz, 100MHz, 160MHz Whakaahuatanga Taipitopito LVDS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 23mA Kaitautoko Ake MEMS