DSC2011FI1-F0036T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC2011FI1-F0036T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 50 LVCMOS X 2, -40C-85C, 50PPM
Ngā Rauemi: DSC2011FI1-F0036T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC2011FI1-F0036T
Tau Wae DSC2011FI1-F0036T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 50 LVCMOS X 2, -40C-85C, 50PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4902 pcs Pepa Raraunga DSC2011FI1-F0036T.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC2011
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SMD, No Lead
Whakaputa LVCMOS Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Teitei 0.037" (0.95mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Maha - Te putanga 4 -
Tautanga - Mahi 3 - Tautanga - Mahi 2 50MHz
Tautanga - Whakaputa 1 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito LVCMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 1.65 V ~ 3.6 V 14-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 23mA Kaitautoko Ake MEMS