DSC1124CI2-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CI2-156.2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1124CI2-156.2500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1124CI2-156.2500.pdf2.DSC1124CI2-156.2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1124CI2-156.2500
Tau Wae DSC1124CI2-156.2500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 156.2500MHZ HCSL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78087 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1124CI2-156.2500.pdf2.DSC1124CI2-156.2500.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1124
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 42mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1124CI2-156.2500T
DSC1124CI2-156.2500T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 156.250MHZ HCSL SMD