DSC1124CE1-156.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1124CE1-156.2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1124CE1-156.2500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 156.25000MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1124CE1-156.2500.pdf2.DSC1124CE1-156.2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
660 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1124CE1-156.2500
Tau Wae DSC1124CE1-156.2500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 69200 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1124CE1-156.2500.pdf2.DSC1124CE1-156.2500.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1124
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 156.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 42mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA