DSC1123DI2-187.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123DI2-187.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123DI2-187.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 187.5MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123DI2-187.5000.pdf2.DSC1123DI2-187.5000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123DI2-187.5000
Tau Wae DSC1123DI2-187.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 187.5MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6031 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123DI2-187.5000.pdf2.DSC1123DI2-187.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1123
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 187.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 187.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1123DI2-212.5000T
DSC1123DI2-212.5000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 212.5000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 4796 pcs
Tikiake: DSC1123DI2-212.5000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 4404 pcs
Tikiake: DSC1123DI2-148.5000T.pdf
RFQ
DSC1123DI2-187.5000T
DSC1123DI2-187.5000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 187.5MHZ LVDS SMD