DSC1123DI2-148.4258
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123DI2-148.4258
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS -
Ngā Rauemi: DSC1123DI2-148.4258.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123DI2-148.4258
Tau Wae DSC1123DI2-148.4258 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVDS - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4760 pcs Pepa Raraunga DSC1123DI2-148.4258.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1123
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-VDFN Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 148.4258MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148.4258MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -