DSC1123CI5-034.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI5-034.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123CI5-034.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 34.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123CI5-034.0000.pdf2.DSC1123CI5-034.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123CI5-034.0000
Tau Wae DSC1123CI5-034.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 34.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5777 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123CI5-034.0000.pdf2.DSC1123CI5-034.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1123