DSC1123CI2-333.3333
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-333.3333 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123CI2-333.3333
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 333.3333MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123CI2-333.3333.pdf2.DSC1123CI2-333.3333.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123CI2-333.3333
Tau Wae DSC1123CI2-333.3333 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 333.3333MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52002 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123CI2-333.3333.pdf2.DSC1123CI2-333.3333.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1123
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 333.3333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 333.3333MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA