DSC1123CI2-062.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123CI2-062.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123CI2-062.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123CI2-062.5000.pdf2.DSC1123CI2-062.5000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123CI2-062.5000
Tau Wae DSC1123CI2-062.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 62.500MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4709 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123CI2-062.5000.pdf2.DSC1123CI2-062.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1123
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 62.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 62.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS