DSC1123AI5-322.2656
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI5-322.2656 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123AI5-322.2656
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123AI5-322.2656.pdf2.DSC1123AI5-322.2656.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123AI5-322.2656
Tau Wae DSC1123AI5-322.2656 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44913 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123AI5-322.2656.pdf2.DSC1123AI5-322.2656.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1123
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 322.2656MHz Whakaahuatanga Taipitopito 322.2656MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1123AI5-322.2656T
DSC1123AI5-322.2656T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 322.2656MHZ LVDS SMD