DSC1123AI2-148.3520T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1123AI2-148.3520T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1123AI2-148.3520T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1123AI2-148.3520T.pdf2.DSC1123AI2-148.3520T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1123AI2-148.3520T
Tau Wae DSC1123AI2-148.3520T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4435 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1123AI2-148.3520T.pdf2.DSC1123AI2-148.3520T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1123
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 148.352MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 148.352MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1123AI2-125.0000T
DSC1123AI2-125.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 56550 pcs
Tikiake: DSC1123AI2-125.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 5702 pcs
Tikiake: DSC1123AI2-156.2500T.pdf
RFQ
DSC1123AI2-148.3520
DSC1123AI2-148.3520
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.352MHZ LVDS SMD