DSC1122DI2-125.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122DI2-125.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122DI2-125.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122DI2-125.0000.pdf2.DSC1122DI2-125.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122DI2-125.0000
Tau Wae DSC1122DI2-125.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122DI2-125.0000.pdf2.DSC1122DI2-125.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa 576-4629 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122DI2-125.0000B
DSC1122DI2-125.0000B
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD