DSC1122CI5-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122CI5-050.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC1122CI5-050.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122CI5-050.0000
Tau Wae DSC1122CI5-050.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5871 pcs Pepa Raraunga DSC1122CI5-050.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 22mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122CI5-048.0000T
DSC1122CI5-048.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 48.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4471 pcs
Tikiake: DSC1122CI5-048.0000T.pdf
RFQ
DSC1122CI5-048.0000
DSC1122CI5-048.0000