DSC1122CI5-047.9980T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CI5-047.9980T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122CI5-047.9980T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 47.998MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122CI5-047.9980T.pdf2.DSC1122CI5-047.9980T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122CI5-047.9980T
Tau Wae DSC1122CI5-047.9980T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 47.998MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5098 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122CI5-047.9980T.pdf2.DSC1122CI5-047.9980T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 47.998MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 47.998MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS