DSC1122CI2-150.7500T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CI2-150.7500T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122CI2-150.7500T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 150.75MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122CI2-150.7500T.pdf2.DSC1122CI2-150.7500T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122CI2-150.7500T
Tau Wae DSC1122CI2-150.7500T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 150.75MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4474 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122CI2-150.7500T.pdf2.DSC1122CI2-150.7500T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 150.75MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150.75MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122CI2-155.5200T
DSC1122CI2-155.5200T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 155.5200MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4859 pcs
Tikiake: DSC1122CI2-155.5200T.pdf
RFQ
DSC1122CI2-150.2500
DSC1122CI2-150.2500
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.25MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4650 pcs
Tikiake: DSC1122CI2-150.2500.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.75MHZ LVPECL SMD