DSC1122CI2-103.1250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CI2-103.1250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122CI2-103.1250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 103.1250MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122CI2-103.1250.pdf2.DSC1122CI2-103.1250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
440 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122CI2-103.1250
Tau Wae DSC1122CI2-103.1250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 103.1250MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51141 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122CI2-103.1250.pdf2.DSC1122CI2-103.1250.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 103.125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 103.125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA