DSC1122CE2-150.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122CE2-150.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122CE2-150.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122CE2-150.0000T.pdf2.DSC1122CE2-150.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122CE2-150.0000T
Tau Wae DSC1122CE2-150.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5378 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122CE2-150.0000T.pdf2.DSC1122CE2-150.0000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 150MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122CE1-125.0000
DSC1122CE1-125.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 62625 pcs
Tikiake: DSC1122CE1-125.0000.pdf
RFQ
DSC1122BI5-400.0000
DSC1122BI5-400.0000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 400.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5805 pcs
Tikiake: DSC1122BI5-400.0000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD