DSC1122BI2-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122BI2-148.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122BI2-148.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.5MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122BI2-148.5000.pdf2.DSC1122BI2-148.5000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122BI2-148.5000
Tau Wae DSC1122BI2-148.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.5MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4563 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122BI2-148.5000.pdf2.DSC1122BI2-148.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 148.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122BI2-155.5200
DSC1122BI2-155.5200
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 155.5200MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 60170 pcs
Tikiake: DSC1122BI2-155.5200.pdf
RFQ
DSC1122BI2-148.5000T
DSC1122BI2-148.5000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 148.5MHZ LVPECL SMD