DSC1122AI5-155.5200T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AI5-155.5200T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122AI5-155.5200T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122AI5-155.5200T.pdf2.DSC1122AI5-155.5200T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122AI5-155.5200T
Tau Wae DSC1122AI5-155.5200T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5345 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122AI5-155.5200T.pdf2.DSC1122AI5-155.5200T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 155.52MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 155.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122AI5-375.0000
DSC1122AI5-375.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 375.0000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4721 pcs
Tikiake: DSC1122AI5-375.0000.pdf
RFQ
DSC1122BE1-025.0000T
DSC1122BE1-025.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.0000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4856 pcs
Tikiake: DSC1122BE1-025.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 155.5200MHZ CMOS SMD