DSC1122AI2-156.2539
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122AI2-156.2539
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE
Ngā Rauemi: DSC1122AI2-156.2539.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122AI2-156.2539
Tau Wae DSC1122AI2-156.2539 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5097 pcs Pepa Raraunga DSC1122AI2-156.2539.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 156.2539MHz Whakaahuatanga Taipitopito 156.2539MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -