DSC1121CM2-024.5454T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CM2-024.5454T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CM2-024.5454T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.5454MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CM2-024.5454T.pdf2.DSC1121CM2-024.5454T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CM2-024.5454T
Tau Wae DSC1121CM2-024.5454T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.5454MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5254 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CM2-024.5454T.pdf2.DSC1121CM2-024.5454T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1121
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24.5454MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24.5454MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS