DSC1121CL2-050.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CL2-050.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CL2-050.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CL2-050.0000T.pdf2.DSC1121CL2-050.0000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CL2-050.0000T
Tau Wae DSC1121CL2-050.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63310 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CL2-050.0000T.pdf2.DSC1121CL2-050.0000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1121
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA