DSC1121CL2-020.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CL2-020.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CL2-020.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CL2-020.0000.pdf2.DSC1121CL2-020.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CL2-020.0000
Tau Wae DSC1121CL2-020.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5193 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CL2-020.0000.pdf2.DSC1121CL2-020.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1121
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 20MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1121CL2-027.0000
DSC1121CL2-027.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5230 pcs
Tikiake: DSC1121CL2-027.0000.pdf
RFQ
DSC1121CL1-028.6364T
DSC1121CL1-028.6364T
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 4914 pcs
Tikiake: DSC1121CL1-028.6364T.pdf
RFQ
DSC1121CL2-020.0000T
DSC1121CL2-020.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.0000MHZ CMOS SMD