DSC1121CI2-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CI2-050.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CI2-050.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CI2-050.0000.pdf2.DSC1121CI2-050.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CI2-050.0000
Tau Wae DSC1121CI2-050.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80793 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CI2-050.0000.pdf2.DSC1121CI2-050.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1121
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 576-5017-5
DSC1121CI2-050.0000-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS