DSC1121CE2-025.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CE2-025.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CE2-025.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CE2-025.0000.pdf2.DSC1121CE2-025.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CE2-025.0000
Tau Wae DSC1121CE2-025.0000 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5236 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CE2-025.0000.pdf2.DSC1121CE2-025.0000.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ahua Tae 2.25 V ~ 3.6 V Raupapa DSC1121
RoHS Tūnga Tube Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 6-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSC1121CE2-025.0000
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±25ppm
Tautanga - Whakaputa 1 22mA Rautanga 25MHz
Whakaahua nui 25MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA