DSC1121CE1-033.3333T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121CE1-033.3333T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CE1-033.3333T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CE1-033.3333T.pdf2.DSC1121CE1-033.3333T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CE1-033.3333T
Tau Wae DSC1121CE1-033.3333T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4107 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CE1-033.3333T.pdf2.DSC1121CE1-033.3333T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1121
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 33.3333MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1121CE1-025.6000T
DSC1121CE1-025.6000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
I roto i te taonga: 4679 pcs
Tikiake: DSC1121CE1-025.6000T.pdf
RFQ
DSC1121CE1-033.3333
DSC1121CE1-033.3333
Whakaahuatanga: OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD