DSC1121AI2-162.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121AI2-162.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC1121AI2-162.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121AI2-162.0000T
Tau Wae DSC1121AI2-162.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 3993 pcs Pepa Raraunga DSC1121AI2-162.0000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1121
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 162MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 162MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 22mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1121AI2-165.0000T
DSC1121AI2-165.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 165.000MHZ CMOS SMD