DSC1104CI2-316.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1104CI2-316.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL -
Ngā Rauemi: DSC1104CI2-316.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1104CI2-316.0000
Tau Wae DSC1104CI2-316.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER HCSL - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4767 pcs Pepa Raraunga DSC1104CI2-316.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1104
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-VDFN Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 316MHz Whakaahuatanga Taipitopito 316MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 42mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -