DSC1103DI2-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DI2-148.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1103DI2-148.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1103DI2-148.5000.pdf2.DSC1103DI2-148.5000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
420 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1103DI2-148.5000
Tau Wae DSC1103DI2-148.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.5MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 61146 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1103DI2-148.5000.pdf2.DSC1103DI2-148.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1103
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 148.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA