DSC1103DI2-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103DI2-100.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1103DI2-100.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVDS
Ngā Rauemi: 1.DSC1103DI2-100.0000.pdf2.DSC1103DI2-100.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1103DI2-100.0000
Tau Wae DSC1103DI2-100.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 59479 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1103DI2-100.0000.pdf2.DSC1103DI2-100.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.63 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1103
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 100MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 95µA