DSC1103CE2-168.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103CE2-168.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1103CE2-168.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 168.5MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1103CE2-168.5000.pdf2.DSC1103CE2-168.5000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1103CE2-168.5000
Tau Wae DSC1103CE2-168.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 168.5MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4366 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1103CE2-168.5000.pdf2.DSC1103CE2-168.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1103
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 168.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 168.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1103CE5-100.0000
DSC1103CE5-100.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 4612 pcs
Tikiake: DSC1103CE5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1103CE2-168.5000T
DSC1103CE2-168.5000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 168.5MHZ LVDS SMD