DSC1103AI2-171.8181
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AI2-171.8181 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1103AI2-171.8181
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 171.8181MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1103AI2-171.8181.pdf2.DSC1103AI2-171.8181.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1103AI2-171.8181
Tau Wae DSC1103AI2-171.8181 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 171.8181MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5968 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1103AI2-171.8181.pdf2.DSC1103AI2-171.8181.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1103
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 171.8181MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 171.8181MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA