DSC1103AI2-100.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1103AI2-100.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1103AI2-100.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1103AI2-100.0000.pdf2.DSC1103AI2-100.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1103AI2-100.0000
Tau Wae DSC1103AI2-100.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 50161 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1103AI2-100.0000.pdf2.DSC1103AI2-100.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1103
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 32mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1103AI1-160.0000T
DSC1103AI1-160.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 160.000MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 4673 pcs
Tikiake: DSC1103AI1-160.0000T.pdf
RFQ
DSC1103AI2-100.0000T
DSC1103AI2-100.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD