DSC1102DI1-050.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102DI1-050.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102DI1-050.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1102DI1-050.0000.pdf2.DSC1102DI1-050.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102DI1-050.0000
Tau Wae DSC1102DI1-050.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4876 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1102DI1-050.0000.pdf2.DSC1102DI1-050.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 50MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1102DI1-156.2500
DSC1102DI1-156.2500
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 156.2500MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5549 pcs
Tikiake: DSC1102DI1-156.2500.pdf
RFQ
DSC1102DI1-050.0000T
DSC1102DI1-050.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 50.0000MHZ LVPECL SMD