DSC1102CI5-150.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102CI5-150.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102CI5-150.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1102CI5-150.0000.pdf2.DSC1102CI5-150.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
330 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102CI5-150.0000
Tau Wae DSC1102CI5-150.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49615 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1102CI5-150.0000.pdf2.DSC1102CI5-150.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1102CI5-025.0000
DSC1102CI5-025.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 42928 pcs
Tikiake: DSC1102CI5-025.0000.pdf
RFQ
DSC1102CI5-062.5000T
DSC1102CI5-062.5000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 4377 pcs
Tikiake: DSC1102CI5-062.5000T.pdf
RFQ
DSC1102CI5-150.0000T
DSC1102CI5-150.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.0000MHZ LVPECL SMD