DSC1102CI2-400.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102CI2-400.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL
Ngā Rauemi: DSC1102CI2-400.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102CI2-400.0000
Tau Wae DSC1102CI2-400.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVPECL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4273 pcs Pepa Raraunga DSC1102CI2-400.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 400MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1102CI5-062.5000
DSC1102CI5-062.5000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 62.5MHZ LVPECL SMD