DSC1102BI2-153.6000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102BI2-153.6000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102BI2-153.6000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 153.6000MHZ LVPECL SMT
Ngā Rauemi: 1.DSC1102BI2-153.6000T.pdf2.DSC1102BI2-153.6000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102BI2-153.6000T
Tau Wae DSC1102BI2-153.6000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 153.6000MHZ LVPECL SMT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4776 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1102BI2-153.6000T.pdf2.DSC1102BI2-153.6000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 153.6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 153.6MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA