DSC1102AE5-412.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102AE5-412.5000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102AE5-412.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 412.500MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1102AE5-412.5000T.pdf2.DSC1102AE5-412.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102AE5-412.5000T
Tau Wae DSC1102AE5-412.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 412.500MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4876 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1102AE5-412.5000T.pdf2.DSC1102AE5-412.5000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 412.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 412.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA