DSC1101DM2-056.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101DM2-056.2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101DM2-056.2500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 56.25MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1101DM2-056.2500.pdf2.DSC1101DM2-056.2500.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101DM2-056.2500
Tau Wae DSC1101DM2-056.2500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 56.25MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4251 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1101DM2-056.2500.pdf2.DSC1101DM2-056.2500.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 56.25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1101DM2-027.0000
DSC1101DM2-027.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5777 pcs
Tikiake: DSC1101DM2-027.0000.pdf
RFQ
DSC1101DM2-056.2500T
DSC1101DM2-056.2500T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 56.25MHZ CMOS SMD