DSC1101CM2-024.5454
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CM2-024.5454 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101CM2-024.5454
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.5454MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1101CM2-024.5454.pdf2.DSC1101CM2-024.5454.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101CM2-024.5454
Tau Wae DSC1101CM2-024.5454 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.5454MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1101CM2-024.5454.pdf2.DSC1101CM2-024.5454.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24.5454MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24.5454MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA