DSC1101CL2-002.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101CL2-002.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE
Ngā Rauemi: DSC1101CL2-002.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101CL2-002.5000T
Tau Wae DSC1101CL2-002.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR HIGH PERF SINGLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5944 pcs Pepa Raraunga DSC1101CL2-002.5000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-VDFN Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 2.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -