DSC1101CI5-045.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1101CI5-045.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101CI5-045.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 45.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1101CI5-045.0000.pdf2.DSC1101CI5-045.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101CI5-045.0000
Tau Wae DSC1101CI5-045.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 45.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5965 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1101CI5-045.0000.pdf2.DSC1101CI5-045.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 45MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 45MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA