DSC1033DI1-024.5760
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033DI1-024.5760
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR 3.3V -40C-85C 50
Ngā Rauemi: DSC1033DI1-024.5760.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033DI1-024.5760
Tau Wae DSC1033DI1-024.5760 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR 3.3V -40C-85C 50 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 4633 pcs Pepa Raraunga DSC1033DI1-024.5760.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa PureSilicon™ DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-VDFN Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 24.576MHz Whakaahuatanga Taipitopito 24.576MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-VDFN
Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033DI1-020.0000T
DSC1033DI1-020.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4055 pcs
Tikiake: DSC1033DI1-020.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4986 pcs
Tikiake: DSC1033DI1-016.0000T.pdf
RFQ
DSC1033DI1-024.5760T
DSC1033DI1-024.5760T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD