DSC1033CI2-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI2-024.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CI2-024.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033CI2-024.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CI2-024.0000
Tau Wae DSC1033CI2-024.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5914 pcs Pepa Raraunga DSC1033CI2-024.0000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033CI2-027.0000
DSC1033CI2-027.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 27.0000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5673 pcs
Tikiake: DSC1033CI2-027.0000.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 12.2880MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 83277 pcs
Tikiake: DSC1033CI2-012.2880.pdf
RFQ
DSC1033CI2-024.0000T
DSC1033CI2-024.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD