DSC1033CI1-080.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI1-080.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CI1-080.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033CI1-080.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
880 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CI1-080.0000
Tau Wae DSC1033CI1-080.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 80.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77687 pcs Pepa Raraunga DSC1033CI1-080.0000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 80MHz Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 5mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033CI2-006.1400T
DSC1033CI2-006.1400T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSCILLATOR MEMS 6.14MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5221 pcs
Tikiake: DSC1033CI2-006.1400T.pdf
RFQ
DSC1033CI1-080.0000T
DSC1033CI1-080.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD