DSC1033CI1-024.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CI1-024.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CI1-024.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033CI1-024.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CI1-024.0000
Tau Wae DSC1033CI1-024.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91489 pcs Pepa Raraunga DSC1033CI1-024.0000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 576-4999-5
DSC1033CI1-024.0000-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 3mA (Typ)