DSC1033CE2-074.2500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1033CE2-074.2500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1033CE2-074.2500
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 74.2500MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1033CE2-074.2500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1033CE2-074.2500
Tau Wae DSC1033CE2-074.2500 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 74.2500MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86877 pcs Pepa Raraunga DSC1033CE2-074.2500.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1033
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 74.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 74.25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4mA (Typ) Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1033CE2-133.0000T
DSC1033CE2-133.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4148 pcs
Tikiake: DSC1033CE2-133.0000T.pdf
RFQ
DSC1033CE2-074.2500T
DSC1033CE2-074.2500T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD